Serap Fidan Ajans ile Art Academy İzmir kurumlar arası eğitim/ajans ilişkisini sürdürüyor. Art Academy İzmir’de (1471 Sokak no:15 Alsancak) öğrenim gören “Dizi ve Sinema Oyunculuğu Bölümü" öğrencilerinin fotoğraf ve video kayıtları tarafımızdan alınıp showreel haline getirildikten sonra; oyunculuk sertifikaları ile birlikte Serap Fidan Ajans’a Ajanslı Oyuncu Kaydı, yine tarafımızdan, ÜCRETSİZ olarak gerçekleştirilecektir. Ayrıca şu an devam eden ve süreç içinde yapılacak olan cast çalışmalarında ve projelerde Art Academy İzmir (Alsancak) öğrencilerine öncelik tanınacaktır.

 

     Dizi ve Sinema Oyunculuğu dersleri, Art Academy İzmir’in kurucusu olan Fatih Paşalı ve Yönetmen Bahadır Abşin tarafından verilecek olup, program dahilinde alanında uzman, yıldız oyuncular tarafından atölye çalışmaları düzenlenecektir. Ayrıca Menajer Serap Fidan tarafından “Audition’da Başarılı Olmak” üzerine seminer gerçekleştirilecektir.

 

     Amacımız, eğitim programını başarıyla tamamlayan öğrencilerin “gerçek anlamda” sektöre kazandırılmalarını ve yalnız kalmamalarını sağlamaktır.

Başarının yolu doğru kişiler ile tanışmaktan geçer.

 

 

   

 

 

 DİĞER DUYURULAR